Data wydruku: 2014-04-23
Symbol trasy:

E-193
Przewoźnik:Eurolines Polska Czas podróży ok. 21h30m
Linia obsługiwana przez:BIACOMEX S.A. 
oraz firmy partnerskie:EUROLINES UK, VEOLIA EUROLINES POLSKA 
 
Przystanek z:LONDYN, Victoria Coach St. - DEPARTURES - stan. 13 do 202011-01-04 13:30 (Wt)
Przystanek do:POZNAŃ, Dworzec PKS ul. Stanisława Matyi 12011-01-05 11:00 (Śr)
GodzinaPrzystanek
22:50 (Pn) GB SUNDERLAND, Interchange (Park Lane)
21:00 (Pn) GB REDRUTH, Alma Place, Bus Shelter
22:15 (Pn) GB NEWQUAY, Manor Rd dep
22:33 (Pn) GB LISKEARD, Barras Street (to Plymouth&London:
18:15 (Pn) GB INVERNESS, Farraline Park Bus Stn
23:05 (Pn) GB HUDDERSFIELD, Bus Stn
23:25 (Pn) GB HALIFAX, Bus Stn
20:50 (Pn) GB CAMBORNE, Bus Stn
22:15 (Pn) GB BURNLEY, Bus Stn
22:45 (Pn) GB BODMIN, West End Motors, Dennison Rd
22:45 (Pn) GB BLACKBURN, Boulevard Bus Stn, Stand P
16:50 (Pn) GB YOUGHAL, Dernsey's
19:40 (Pn) GB WEXFORD, O'Hanrahan Stn
18:30 (Pn) GB WATERFORD, Bus stn The Quays
18:55 (Pn) GB NEW ROSS, Dunbrody Ship
16:25 (Pn) GB MIDLETON, An Siopa
17:25 (Pn) GB DUNGARVAN, Davits Quays
20:00 (Pn) IE DUBLIN, Bus Eireann Bus Station, Store Street
16:00 (Pn) IE CORK, Parnell Place Bus Stn.
23:45 (Pn) GB NEWCASTLE UPON TYNE, Coach Stn, St James Blv.
22:30 (Pn) GB GLASGOW, Buchana Bus Station
22:00 (Pn) GB EDINBURGH, Bus Station
18:00 (Pn) GB BELFAST, Europa Buscenter Ulster Bus
19:00 (Pn) GB ABERDEEN, Bus Station, Guild Street
20:25 (Pn) GB DUNDEE, Seagate Bus Station
22:40 (Pn) GB PRESTON, Bus Station
20:20 (Pn) GB PENZANCE, Bus Station
22:00 (Pn) GB BLACKPOOL, Talbot Road Bus Station
23:25 (Pn) GB BOLTON, Moor Lane Bus Station
23:50 (Pn) GB MIDDLESBROUGH, Bus Station
07:42 (Wt) GB WESTON-SUPER-MARE, Marine Parade, Stop LL
07:00 (Wt) GB WARWICK, Bus Stn, Bowling Green St
09:10 (Wt) GB TUNBRIDGE WELLS, opp War Memorial, Stop F
07:20 (Wt) GB SWANAGE, Bus Stn
06:45 (Wt) GB STAFFORD, Bus Shelter nr Rail STN
08:15 (Wt) GB RAMSGATE, Harbour Parade, The Royal
08:45 (Wt) GB NUNEATON, Bus Stn, Harefield Rd
09:45 (Wt) GB NEWBURY, Bus Stn, Market St via M4 Motorway
08:40 (Wt) GB MARLBOROUGH, High St, TSB Bank dep.
07:45 (Wt) GB LINCOLN, City Bus Stn
08:00 (Wt) GB LICHFIELD, Levetts Field Bus Stn
03:20 (Wt) GB HAVERFORDWEST, Bus Stn
06:45 (Wt) GB GLASTONBURY, opp Town Hall
07:05 (Wt) GB FROME, Market Place, Post Office
07:30 (Wt) GB EASTERBOURNE, Rail Stn, Platform 3 Car Park
07:55 (Wt) GB CHICHESTER, Bus Stn
05:05 (Wt) GB CARMARTHEN, Blue St, Stand 2 (o/s Bus Stn) dep.
07:15 (Wt) GB BURNHAM-ON-SEA, Pier St, Old Pier Tavern
06:25 (Wt) GB BRIDGEND-SARN, Odeon (for McArthur Glen
05:45 (Wt) GB BIRKENHEAD, Europa Boulevard, opp Conway Park Stn
07:45 (Wt) GB BEXHILL, Town Hall Square, Council Offices
05:50 (Wt) GB BARNSTAPLE, Bus Stn, Belle Meadow Rd
08:30 (Wt) GB ATHERSTONE, Bus Stn, Station St
07:55 (Wt) GB SWINDON, Bus Station
06:00 (Wt) GB SHEFFIELD, Travel Interchange
06:15 (Wt) GB PORTSMOUTH, The Hard Interchange
03:35 (Wt) GB PLYMOUTH, Bus Station Bretonside
08:00 (Wt) GB GLOUCESTER, Bus Station
04:55 (Wt) GB BRADFORD, Interchange
09:00 (Wt) GB BOURNEMOUTH, Travel Interchange
00:30 (Wt) GB CARLISLE, Bus Station Lonsdale Street
00:50 (Wt) GB HOLYHEAD, Ferry Terminal
08:00 (Wt) GB COVENTRY, Pool Meadow Bus Station
01:40 (Wt) GB DONCASTER, Frenchgate Interchange South
00:50 (Wt) GB YORK, Railway Station
06:40 (Wt) GB LEEDS, Bus and Coach Station Dyer Street
05:35 (Wt) GB WAKEFIELD, Union Str. outside the Bus St. service number 465
07:50 (Wt) GB CHESTERFIELD, Bus Station, Beetwel Street
06:30 (Wt) GB BARNSLEY, Interchange
06:40 (Wt) GB WARRINGTON, Bus Station
07:45 (Wt) GB STOKE ON TRENT, Hanley Bus Station
06:10 (Wt) GB LIVERPOOL, Coach Station, Norton Street
00:30 (Wt) GB CHESTER, Hunters Walk Bus Exch (Coach station), Stand 15
05:30 (Wt) GB MANCHESTER, Central Coach Stn.Charlton
05:50 (Wt) GB STOCKPORT, Bus Station
04:45 (Wt) GB ROCHDALE, Bus Station
05:20 (Wt) GB TORQUAY, Coach Station Lumington Road
05:45 (Wt) GB SWANSEA, Bus Station
08:50 (Wt) GB NEWPORT, Bus Station Gwent
07:30 (Wt) GB CARDIFF, Bus Station
06:50 (Wt) GB TAUNTON, Bus Station
06:15 (Wt) GB EXETER, Bus and Coach Station, Paris Street
05:50 (Wt) GB GREAT YARMOUTH, Market Gates (East Side), Norfolk
07:15 (Wt) GB THETFORD, Bus Station
07:30 (Wt) GB NORWICH, Surrey Street Bus Station
08:45 (Wt) GB IPSWICH, Old Cattle Market Bus Station
08:00 (Wt) GB NORTHAMPTON, Greyfriars Bus Station
07:00 (Wt) GB NOTTINGHAM, Broad Marsh bus Station
08:45 (Wt) GB MILTON KEYNES, Coachway (dw. aut.), A509 / nr M1, Junction 14
07:35 (Wt) GB MANSFIELD, Rosemary Street Bus Station
07:35 (Wt) GB PETERBOROUGH, Queensgate Bus station
07:30 (Wt) GB LEICESTER, St. Margarets Bus Station
07:15 (Wt) GB DERBY, Riverlights Bus Station
00:45 (Wt) GB DARLINGTON, Feethams naprzeciwko Town Hall
06:00 (Wt) GB WORCESTER, Crown Gate Bus Station
06:25 (Wt) GB WOLVERHAMPTON, Pipers Row Bus Station
08:30 (Wt) GB BIRMINGHAM, Coach Stn, Mill Lane, Digbeth
08:30 (Wt) GB CHELTENHAM SPA, Royall Well Bus Station
09:45 (Wt) GB READING, Calcot Sainsburys Savecenter
08:25 (Wt) GB BATH SPA, Stadion Dorchester ST
08:30 (Wt) GB BRISTOL, Marlborough Street Bus Station
08:45 (Wt) GB SOUTHAMPTON, Coach Stn, Harbour Parade
09:20 (Wt) GB WINCHESTER, King Alfred Statue Coach Stop
08:45 (Wt) GB BRIGHTON, Pool Valley Coach Station
08:30 (Wt) GB CAMBRIDGE, Parkside, Parkers Piece
13:30 (Wt) GB LONDYN, Victoria Coach St. - DEPARTURES - stan. 13 do 20
15:15 (Wt) GB DOVER, przystań promowa
09:45 (Śr) PL ŚWIEBODZIN, stacja PKN ORLEN przy drodze krajowej nr 2
11:00 (Śr) PL POZNAŃ, Dworzec PKS ul. Stanisława Matyi 1
12:00 (Śr) PL KONIN, Dw. PKP, terminal Orbis
13:45 (Śr) PL ŁÓDŹ, Dw. PKS Łódź Kaliska Al.Włókniarzy 227 st. 5
17:00 (Śr) PL WARSZAWA, Dw. PKS, W-wa Zachodnia, stan. 10 - 11
18:20 (Śr) PL WYSZKÓW, Dw. PKS
18:50 (Śr) PL OSTRÓW MAZOWIECKA, Dw. PKS stan. 7
19:10 (Śr) PL ZAMBRÓW, dw. PKS stan. 1
20:00 (Śr) PL BIAŁYSTOK, Dw. Autobusowy "Biacomex" ul. Boh. Monte Cassino
20:30 (Śr) PL CZARNA BIAŁOSTOCKA, dw.PKS
21:00 (Śr) PL SOKÓŁKA, praking przy dworcu PKP

Informacja o rezerwacji i sprzedaży biletu


OBSŁUGA LINII: BIACOMEX S.A.
PARTNER: EUROLINES UK, VEOLIA EUROLINES POLSKA

PRZESIADKI:
W Berlinie możliwa jest przesiadka dla wszystkich pasażerów jadących z/do Polski.

PRZESIADKA W LONDYNIE:
INFORMUJEMY, że od Londynu podróż odbywa się na pokładzie autokaru angielskiej firmy FIRMY NATIONAL EXPRESS.
Po dotarciu do Londynu, na dworzec Victoria Coach Station, odszukaj autokar Eurolines Polska z odpowiednim numerem linii: E-193, E-194,E-194, E-196, E-197, E-198. Autokary są podstawiane na 1 godzinę przed planowanym odjazdem. W razie potrzeby uzyskasz pomoc w biurach:
Eurolines Travel Centre tel.: (8702) 421 013
Gosia Travel Ltd tel.: 0 208 767 55 51
NIELETNI:
Na linii E-193 dzieci i młodzież do lat 16 mogą odbywać podróż wyłącznie pod opieką
osoby dorosłej. Jeżeli osoba dorosła nie jest opiekunem prawnym dziecka należy
wypełnić „Upoważnienie do przewozu nieletniego pasażera”. Młodzież od 16-go do
dnia ukończenia 18-go roku życia, może podróżować samodzielnie wyłącznie z
odpowiednio wypełnionym „Upoważnieniem do przewozu nieletniego pasażera”.
BAGAŻ:
W cenie biletu zawiera się przewóz jednej sztuki bagażu podstawowego (do 25 kg) oraz jednej sztuki bagażu podręcznego (do 5 kg). Łączne wymiary bagażu podstawowego nie mogą przekroczyć 190 cm: wysokość + szerokość + długość.
Przewóz bagażu dodatkowego podlega opłacie: 30 PLN w Polsce, 10 GBP w Wielkiej Brytanii. O zabraniu bagażu dodatkowego, każdorazowo decyduje załoga autokaru.
OPŁATY:
Rezerwacja w biletach "OPEN":w Polsce - 30 PLN, w Anglii - 10 GBP, w Irlandii - 10 EURO. Zmiany rezerwacji w biletach: w Polsce - 30 PLN, w Anglii - 10 GBP, w Irlandii - 8 EURO.Zmiany biletu datowanego na "OPEN":w Polsce - 30 PLN, w Anglii - 10 GBP(najpóźniej 1 dzień przed datowanym odjazdem). W przypadku zmian dokonywanych przez stronę internetową pobierana jest opłata.
REZERWACJE ZA GRANICĄ:
Eurolines Travel Centre, Colonnade Walk Unit 6,7, Buckingham Palace Road, Victoria Green Line Station, tel.: (8702) 421 013 (PL)
Gosia Travel Ltd, - Call Center, , tel.: (020) 758 15 154, (78) 750 11 097 (PL)
INFORMACJA W POLSCE:
Eurolines Polska Sp. z o.o.,ul. Pukowca 15, 40-816 Katowice
tel.: (+48 32) 351 20 20 - (CENTRALNA REZERWACJA)
pn. - pt.: 08:00 - 18:00, so.: 09:00 - 13:00.
tel.: (+48 32) 253 68 43
pn. - pt.: 10:00 - 18:00, so.: 10:00 - 14:00
INNE:
Dla połączeń do Irlandii oraz Wielkiej Brytanii zniżki dla Stałych Klientów oraz pozostałe standardowe zniżki Eurolines Polska, funkcjonują tylko dla odcinka Polska - Londyn.

W przypadku biletu internetowego "Upoważnienie do przewozu osoby niepełnoletniej EUROLINES Polska" jest zamieszczone na stronie www.eurolines-polska.pl (pobierz). Należy je wydrukować w trzech egzemplarzach, wypełnić i podpisać w obecności członka załogi autokaru wiozącego dziecko, podczas odprawy związanej z przyjmowaniem pasażera na pokład autokaru.
Warunki Promocji - WYKUP BILET WCZEŚNIEJ POJEDZIESZ TANIEJ
1. Promocja dotyczy linii:
- ANGLIA - E-193, E-194, E-195, E-196, E-197
- BELGIA - E-908, E-910
- DANIA - E-980, E-981, E-982
- FRANCJA - E-300, E-330, E-330A, E-340, E-340A, E-340B, E-350, E-350B
- GRECJA - ET-810, ET-811
- NIEMCY - CL-100, CL-120, T-509, T-570, T-571, T-571X, T-579, T-583, T-588-568
- NORWEGIA - E-980, E-981, E-982
- SZWECJA - E-980, E-981, E-982
- WŁOCHY - E-191, E-200, E-409, E-420, E-780, E-790
2. Cena biletu uzależniona jest od terminu jego zakupu:
a. powyżej 45 dni przed datą wyjazdu
b. od 45 do 31 dni przed datą wyjazdu
c. od 30 do 16 dni przed datą wyjazdu
d. od 15 do 6 dni przed datą wyjazdu
3. Zniżki wynoszą odpowiednio:
a. 20% (powyżej 45 dni)
b. 15% (od 45 do 31 dni)
c. 10% (od 30 do 16 dni)
d. 5% (od 15 do 6)
i są liczone procentowo od ceny biletu „NORMALNEGO” obowiązującej na dany dzień wyjazdu.
4. W promocji można zakupić bilety jednostronne oraz dwustronne (zarówno datowane jak i otwarte)
5. Dla biletów zakupionych w promocji możliwa jest zmiana daty powrotu oraz zwrot biletu przed wyjazdem wg standardowych zasad. Niemożliwa jest zmiana daty wyjazdu oraz zwrot części powrotnej biletu.
6. Dla każdego okresu przedsprzedaży ustalony jest limit 5 miejsc w każdym kursie. Eurolines Polska zastrzega sobie jednocześnie prawo do zmiany (zmniejszenia lub zwiększenia) limitu miejsc promocyjnych dla konkretnych linii i terminów wyjazdów.
7. Promocja nie dotyczy biletów w relacjach odwrotnych, czyli takich, dla których wyjazd odbywa się na kierunku zagranica - Polska (podróż rozpoczyna się za granicą).
8. Do biletów promocyjnych nie stosuje się dodatkowych zniżek (promocja nie łączy się z innymi zniżkami oraz promocjami – Pasażer sam wybiera najkorzystniejszą dla siebie opcję).

LINIE DO WIEDNIA REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW 3 DNI PRZED WYJAZDEM ("WCZEŚNIEJ-TANIEJ")
1. Bilet w cenie PROMOCYJNEJ można zakupić na 3 lub więcej dni przed datą wyjazdu.
2. Zmiana daty wyjazdu dla biletu PROMOCYJNEGO jest możliwa, o ile nowa data wyjazdu spełnia warunek punktu pierwszego (wyjazd 3 lub więcej dni od daty zakupu / zmiany).
3. Zmiana daty wyjazdu na datę wcześniejszą wymaga uiszczenia dopłaty do ceny biletu normalnego (z uwzględnieniem przysługujących pasażerowi zniżek). Wykonanie takiej zmiany wymaga kontaktu z Eurolines Polska
4. Pozostałe warunki dotyczące biletu PROMOCYJNEGO (również zwroty), wg standardowych zasad Eurolines Polska.
REGULAMIN KARTY STAŁEGO KLIENTA dostępny jest pod adresem Stały klient
ZAMKNIJ MAPĘ