Print date: 2014-04-24
Route symbol:

E-130
Carrier:Eurolines Polska The journey takes about 19h30m
Line supported by:SOKÓŁ 
and partner agencies:WAT LWOWSKIE ATP 14630 
 
Departure point:KRAKOW, Dworzec RDA, ul. Bosacka 18, płyta górna2011-11-17 11:30 (Th)
Arrival point:KYIV, dworzec autobusowy "DACZNA"2011-11-18 07:00 (Fr)
HourBus Stop
06:00 (Th) PL WROCLAW, Dw. PKS, ul. Sucha, peron 4 lub 5
07:30 (Th) PL OPOLE, Dw. PKS, ul. 1 Maja
08:00 (Th) PL STRZELCE OPOLSKIE, Dw. PKS ul. Powstańców Śl. 26
08:45 (Th) PL GLIWICE, przystanek kom. międzynarodowej ul.Pionierów 8
09:50 (Th) PL KATOWICE, Dw.PKS ul. Piotra Skargi
11:30 (Th) PL KRAKOW, Dworzec RDA, ul. Bosacka 18, płyta górna
13:30 (Th) PL TARNOW, Dw. PKS
15:10 (Th) PL RZESZOW, dw. PKS
15:35 (Th) PL PRZEWORSK, Dw. PKS
16:20 (Th) PL JAROSLAW, Dw. PKS
21:10 (Th) UA LWIW, dworzec autobusowy "STRYJSKI"
00:40 (Fr) UA RIVNE, dw. autobusowy
03:30 (Fr) UA ZHYTOMYR, dworzec autobusowy
07:00 (Fr) UA KYIV, dworzec autobusowy "DACZNA"
CLOSE THE MAP